Свердловськ. Ясла-садок № 2 «Ромашка»

Наш детский сад

Комунальний заклад «Ясла - садок №2 «Ромашка» підпорядкований управлінню освіти Свердловської міської ради Луганської області.

В яслах - садку працює 8 вікових груп, він розрахований на 185 дітей. Працює за таким режимом:   12 годинна - санаторна група; 10,5 годинні 2, молодша група, дві середні, старша, ясельна і різновікова;  10 годинна - логопедична група.

Колектив ясел - садка створює необхідні умови для реалізації завдань, поставлених перед дошкільною освітою в Україні, забезпечення гармонійного розвитку особистості кожної дитини, розкриття її здібностей і можливостей, фізичного і психічного здоров'я, виховання ціннісного ставлення до природного й соціального довкілля. Для комфортного перебування дітей в дошкільному закладі естетично оформлені всі групові приміщення, спальні кімнати, музична зала. Облаштовані новим ігровим і спортивним обладнанням ігрові майданчики. Педагогічний колектив гнучко реагує на сучасні запити суспільства щодо надання якісних освітніх послуг сім'ям вихованців.

В яслах - садку працює 48 працівників. Із них 23 педагога: 16 вихователів, 2 музичних керівника, інструктор з фізкультури, логопед, практичний психолог.

Чотири роки педагоги поглиблено працюють над впровадженням в освітній процес педагогічної системи Марії Монтессорі та її розвиваючих матеріалів. Досвід роботи з цієї теми представляється на міських виставках -презентаціях «Освітні практики Свердловська».

Належна увага в дошкільному закладі приділяється підготовці дітей старшого дошкільного віку до навчання в школі. Більшість дітей - випускників достатньо самостійні, добре ставляться до школи, мають достатній розвиток навчальної мотивації. Щорічно вихованці ясел - садка приймають участь у фестивалях дитячої творчості та отримують призові місця.

Протягом навчального року в яслах - садку працюють гуртки: «Талановиті пальчики», «Чарівні фарби», «Маленькі фантазери» - з образотворчої діяльності; «Чомучки» - пізнавального розвитку; «Спритні дошкільнята» -фізкультурно - оздоровчої роботи; «Садочок ввічливості» - морального виховання; «Червона калинонька» - розвитку мовлення. Проведення занять гурткової роботи дає можливість вихователям розвивати інтереси, творчі здібності, нахили дітей.